אודות דניאל חדש, משרד עו"ד

נוסד ב- 2016

משרדנו הוקם בשנת 2016 במטרה לתת מענה בתחומים של דיני עבודה ותעסוקה עבור מעסיקים ומועסקים בכירים בכל הענפים. אנחנו מאמינים כי המפתח להגשמה מלאה של רצונות הלקוח הוא מתן שירות משפטי אשר ייטיב עם הלקוחות בזכות: מקצועיות, יצירתיות, אינטראקציה אנושית, ניהול סיכונים שקיפות והוגנות.

המטרה שלנו היא לתת לכל לקוח יעוץ משפטי פרקטי שיאפשר גמישות ניהולית ולמצוא למעסיק, פתרונות משפטיים יצירתיים לסיטואציות מורכבות. אנחנו מאמינים בחשיבה מחוץ לקופסה ואוהבים אתגרים.

אנחנו שמים דגש על בקיאות בדין ובפסיקה, מתעדכנים באופן שוטף בפסיקה הנוגעת ליחסי העבודה, על מנת לייעץ ללקוחות בצורה מלאה ומדויקת ולהציג בפניהם את תמונת המצב המשפטית המלאה והעדכנית.

 

כמו כן, משרדנו מתמחה גם בדיני ספורט ונותן ליווי מלא לשחקנים מקצוענים בכירים ולקבוצות שונות בכל הקשור לדיני ספורט.

הייחודיות של המשרד היא השילוב של דיני עבודה ודיני ספורט, היכולת לטפל בסוגיות מורכבות המאחדות בין שני התחומים ומתן מענה מקצועי ומדויק ללקוחות.

IMG_0852.JPG

דניאל חדש, עורך דין

הבעלים של המשרד

מקים המשרד, עו"ד דניאל חדש, בעל ניסיון מקצועי עשיר ומגוון בייצוג וליווי משפטי של מעסיקים, ארגוני עובדים ועובדים בכירים, בתחומי משפט העבודה ויחסי עבודה, על ענפיהם השונים.

כמו כן, לעו"ד דניאל חדש, ניסיון רב בייצוג ספורטאים מקצועיים וקבוצות ספורט בכירות.

עו"ד דניאל חדש בעל רישיון לעריכת דין משנת 2004 ומתמחה בתחום דיני העבודה, הכולל בין היתר עיסוק במשפט פרטי, משפט קיבוצי, מתן ייעוץ למעסיקים, לארגוני עובדים ולעובדים בכירים כמו גם ייצוג משפטי (ליטיגציה) בערכאות שונות.

דניאל חדש משמש כיועץ בדיני עבודה לחברי לשכת הביטוח בישראל

בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, אוניברסיטה תל-אביב (2001)

בוגר תואר ראשון בניהול בהצטיינות, אוניברסיטת תל-אביב (2002).

בוגר תואר שני בהצטיינות במדיניות ציבורית: יישוב וחקר סכסוכים, אוניברסיטת תל-אביב (2014).

תעודת מגשר מוסמך מאוניברסיטת תל אביב וכן מוסמך קורס פרקטיקום בגישור מהמוסד הארצי לגישור ולשכת עורכי הדין.

דניאל מקפיד להיכנס לעובי הקורה בכל תיק הנמצא תחת טיפול משרדו, בשילוב עם היחס האישי והזמינות המלאה ללקוחותיו, שמירה על סטנדרטיים מקצועיים, שקיפות מקצועית מלאה ולא פחות חשוב, רגישות לסוגיות האישיות העולות לא פעם בעניינים העוסקים בדיני עבודה ובדיני הספורט.

"החיים הם לא לחכות שהסערה תחלוף אלא ללמוד לרקוד בגשם"

טוני רובינס.

אנחנו שמחים להציע במשרד את תחומי ההתמחות הבאים:

דיני עבודה

ליווי שוטף של מעסיקים בכל הקשור לדיני עבודה ודיני תעסוקה והתנהלות נכונה מול עובדים במקום העבודה.

ייעוץ למעסיקים העומדים בפני / במהלך שינוי מבנה, רכישה או מיזוג ושינויים מבניים אחרים.

ליווי מעסיקים בהליכים שונים מול הרשויות כגון: ליווי בחקירות מנהליות ופליליות בזרוע האכיפה במשרד העבודה והרווחה, בקשות לקבלת היתר לפיטורי עובדת בהריון וכדומה.

חזון המשרד

 

לקוחותינו חשובים לנו ואנו רואים בהצלחתם הצלחתנו. העסק של הלקוחות שלנו, העובדים שלהם חשובים לנו ואנו מאמינים שניהול משפטי נכון מקטין את החשיפה לתביעות מצד עובדים. אנו יודעים מניסיוננו שפתרונות יצרתים מונעים הליכים משפטיים ארוכים ומטרידים. לכן, חשוב לנו לעשות את המיטב, אישית ומקצועית על מנת שהלקוח יכול להקדיש את מירב זמנו היקר לנהל את עסקו בצורה הטובה ביותר ולא לבזבזו בהליכים משפטיים. עם זאת, אנו נגן על אינטרסים של לקוחותינו בבית המשפט ונוביל אותו להצלחות שם.

 

כעורכי דין לדיני עבודה, אנו מסייעים ללקוחותינו בצמתים החשובים בחייהם ובחיי העסק שלהם ומלווים אותם באתגרים שונים ומורכבים. אנו יודעים להעניק ללקוחות את הביטחון והשקט הדרוש להצלחתם, שכן הצלחתם חשובה לנו, הצלחתם היא הצלחתנו.