גישור דיני עבודה

Meeting Room

גישור הוא אלטרנטיבה להליך המשפטי ובאמצעותו ניתן ליישב סכסוכים ולהגיע תוך זמן קצר לפתרון הוגן, יעיל של הסכסוך וזול יותר כמובן, מאשר ניהול הליך בבית משפט.

בשנים האחרונות, לאור העומס הרב בבתי המשפט ואריכות ההליכים המשפטים שם, ולאור היתרונות של הליכים חלופיים אלו, הבוררות והגישור או שילוב ביניהם, הפכו ליותר ויותר מקובלים ונפוצים

עו"ד דניאל חדש הוא בוגר תואר שני בפתרון סכסוכים ויישוב מחלוקות (אוניברסיטת ת"א), הוא מגשר מוסמך ובוגר קורס פרקטיקום של לשכת עורכי הדין בישראל. לעו"ד דניאל חדש ניסיון רב כמגשר וכבורר ומשרדנו מציע שירות זה הן בתחום של סכסוכים בדיני עבודה והן בסכסוכים בדיני ספורט. 

גישור הוא הליך חליפי להליך המשפטי.

גישור הוא תהליך וולונטרי אשר במהלכו הצדדים מנסים, בסיוע המגשר, להגיע להסכמות ביניהם, תוך זיהוי והבנת הצרכים והאינטרסים של כל צד לגישור.

הגישור מתנהל באווירה רגועה ומכבדת, תוך ניסיון לבנות אמון, כבוד והכרה הדדית בין המעורבים בגישור.

הסכם הגישור מוכר על ידי המערכת המשפטית וניתן להגישו לבית המשפט על מנת שיקבל תוקף של פסק דין.

 

יתרון מרכזי בהליך הגישור הוא שהצדדים הם אלו שקובעים את תוצאתו הסופית, דבר המאפשר פתרונות יצירתיים בהתאם לצרכים ולאינטרסים של הצדדים.

מעורבות הצדדים בהליך תורמת גם לתחושת העצמה ושליטה בסכסוך ובתוצאותיו, דבר שמסייע גם ביישום ההחלטות שהתקבלו בשיתוף ובהסכמה בהליך.

 

יתרונות נוספים לגישור הם:

בהליך יעיל, קצר וזול בהרבה מניהול הליך משפטי

לצדדים יש מעורבות רבה בשליטה על ההליך ובעיצוב ההסכמות

הליך הגישור מאפשר פתרונות יצירתיים שלא מתאפשרים במסגרות אחרות

זהו הליך שחל עליו חיסיון וכל הנאמר בו לא יכול לשמש כראיה בכל הליך אחר

ההליך מאפשר דיאלוג

יש התבטאות פתוחה וכבוד הדדי

ובנוסף - מאפשר גם לשמור על מערכת היחסים בין הצדדים

 

ניסיונו העשיר והידע הרב של עו"ד דניאל חדש בדיני עבודה ובדיני ספורט, מאפשר לו להציע פתרונות יצירתיים ושימושיים – התואמים את רצון הצדדים, האינטרסים שלהם והצרכים שלהם.

עו"ד דניאל חדש משלב בהליך הגישור את תכונותיו וכישוריו על מנת לסייע לצדדים להגיע להסכמות, תוך ידע מעמיק ביחסי אנוש, הקשבה רבה וראיה כוללת של הסכסוך.

 

לסיכום, כתוצאה מהגישור, האמון של הצדדים בהליך גובר, הצדדים מצליחים להבין את היתרונות בהליך ובהגעה משותפת להסכמה הדדית ולפתרון אשר הם אלו שמעצבים אותו, פתרון אשר הצדדים מכבדים ושמחים בתוצאותיו.

אנחנו כאן בשבילכם, דניאל חדש משרד עורכי דין - ההגנה הכי טובה בשבילך.

דניאל חדש משרד עורכי דין - הגנה הכי טובה בשבילך

ליצירת קשר וקביעת פגישה

להתחלת התהליך והעבודה המשותפת, נשמח שתשאירו את הפרטים שלכם וניצור קשר בהקדם, לבחון את המקרה ולקבוע פגישה.

לעדכונים חשובים על בתחום דיני העבודה ופסיקות חדשות, הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו: