ליטיגציה דיני עבודה

Judge Gavel

ליטיגציה או בעברית, התדיינות משפטית – היא ייצוג הלקוח בבתי משפט.

 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג משפטי בערכאות השונות ברחבי הארץ: בבתי הדין לעבודה, ערכאות אזרחיות, בית המשפט העליון, בוררויות, גישורים, בתי דין משמעתיים, ועדות פנימיות ועוד.

משרדנו מלווה מעסיקים בייצוג ובהכנה בפני הרשויות השונות – ליווי בהליכי פיקוח וביקורת של משרד העבודה והרווחה (הן הליכים מנהליים והן פליליים), הגשת בקשות לקבלת היתרים מכוח חוק עבודת נשים, חוק חיילים משוחררים ועוד.

 

עו"ד דניאל חדש, מקים המשרד, מאמין שבליטיגציה חשוב מאוד לשלב לא רק את הניסיון והמסירות אלא גם נחישות ויצירתיות, לפעול בהתאם לצרכי הלקוח ולנקוט בגישה של מציאת פתרון יעיל וייחודי לסכסוך המשפטי והשגת המטרה הרצויה ביותר עבור הלקוח.

 

לשם כך, לפני כל הליך משפטי, בין אם יזום ובין אם כתגובה לתביעה, אנו יושבים יחד עם הלקוח ומנתחים יחדיו מה המטרה של ההליך המשפטי מבחינתו:

מה ייחשב להצלחה?

מה החשיפה מבחינת הלקוח גם בהקשרים אחרים (למשל מיסוי)?

האם המטרה הסופית היא פסק דין או שההליך המשפטי הוא אמצעי במשא ומתן על מנת להפעיל לחץ?

מה הן ההשלכות של ההליך המשפטי על העובד או על המעסיק?

וכדומה.

 

הצלחה בהליך המשפטי מחייבת שהלקוח יהיה חלק ממנו, שיבין מה נדרש ממנו ואילו משאבים כרוכים בכך. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח ובשקיפות מלאה בכל שלב כדי להגיע לתוצאות הרצויות כמה שניתן.

אנחנו מציגים ללקוח את ההערכה שלנו לתוצאות המשפטיות האפשריות ולעלויות של ההליך, על מנת שיבין את המשמעות של כל שלב ושלב בפרוצדורה המשפטית.

 

במהלך השנים ראינו כי אפשר להגיע למטרות אותן הצבנו יחד עם המעסיקים שאותם ליווינו, וזאת בזכות מימוש כל הנכתב מעלה, בהקפדה מלאה של כל צעד והיצמדות לתכנית אותה יצרנו בתחילת ההליך.

 

אנחנו כאן בשבילכם, דניאל חדש משרד עורכי דין - ההגנה הכי טובה בשבילך.

דניאל חדש משרד עורכי דין - הגנה הכי טובה בשבילך

ליצירת קשר וקביעת פגישה

להתחלת התהליך והעבודה המשותפת, נשמח שתשאירו את הפרטים שלכם וניצור קשר בהקדם, לבחון את המקרה ולקבוע פגישה.

לעדכונים חשובים על בתחום דיני העבודה ופסיקות חדשות, הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו: