המלצות

תודה ללקוחות המקסימים של משרדנו על ההמלצה והבעת התודה, אנחנו כאן בשבילכם ותמיד נשמח לעמוד לשירותכם.

Thank You!

אני מרוצה מהיצוג של עו"ד דניאל חדש בדיני עבודה מול המעסיקה הקודמת.
דניאל הגיע להסכמות מול החברה בצורה טובה בלי לוותר על זכויותי ועם שיקוף מלא של המצב המשפטי.
דניאל היה מאד זמין לטובת הנושא והסביר לי בצורה ברורה על אף שאיני משפטן את המשמעויות ואת ההחלטות שברצוני לקבל בצורה מתונה ומבינה

אביתר י.

לדניאל יכולת נדירה לזהות, לנתח, ולהציע את ההצעה הטובה ביותר .
שנים של עבודה משותפת פוריה מתמשכת
מומלץ בכל פה!

עדנה י.

ממליץ בחום!
מדובר בעו״ד מאוד מקצועי והכל עם מאור פנים ויחס מעולה.
במקרה שלנו (4 אנשים) הגענו לעו״ד חדש לאחר המלצה מחבר,והיינו מאוד סקפטיים לגבי הצלחה בגינה פנינו לעו״ד,בסופו של דבר ההצלחה הייתה מעבר לציפיות.

שניאור ו.

דניאל מומחה בתחום דיני עבודה, סייע (ומסייע) לי בטיפול מקצועי, תוך ניתוח מעמיק והבנה של המורכבויות בכל מקרה ובניית אסטרטגיית התערבות מותאמת , מיקסום נקודות החוזק ומיזעור הנזקים מנקודות התורפה .אדיב , שרותי וזמין, ומהווה פרטנר להתיעצויות מקצועיות , מביא תובנות יצירתיות שמסייעות לפתרון קונפליקטים .

אודי כ.

דניאל עו"ד מהשורה הראשונה. הוא מקצועי מאוד, בקיא במצב המשפטי שמשתנה תדיר בתחום עולם דיני העבודה, מוצא תמיד את האיזונים הנכונים בכל סיטואציה שבאים לבחון את המצב המשפטי אל מול שיקולי המערכת ו/או העובד. כיועצת משפטית של חברה גדולה, אני מאוד מעריכה עורכי דין שיודעים לפעול כך שכן מערכת יחסי העבודה היא מורכבת ורגישה. בנוסף, דניאל נעים הליכות, מאוד שירותי וזמין ואני ממליצה על שירותיו בחום. מבחינתי הוא איש אמון ומי שישתמש בשירותיו רק ירוויח.

ענת ב.