הדרכות במקום העבודה

הדרכות במקום העבודה הן חובה ויש להקפיד עליהן בכל שנה. מטרות ההדרכות הן: יצירת אווירה נעימה, תיאום ציפיות מלא והקטנת הסיכון לתביעות מצד עובדים.

הניסיון הרב שלנו בליווי מעסיקים מראה כי מקום עבודה המקפיד על הדרכות, נהנה מיחסי עבודה טובים בין העובדים ובינם לבין הדרג הניהולי אשר בא לידי ביטוי גם בעמידה ביעדים קצרים ושנתיים.

אנחנו מציעים הדרכות מסודרות במקום העבודה בנושאים הקשורים ליחסי עבודה והעסקה או באופן מקוון.

אנחנו מתאימים את ההדרכות אם לעובדים או לדרג הניהולי בהתאם לצורך.

 

הדרכות נכונות המתאימות לעובדים, יוצרות סביבת עבודה נעימה ובטוחה, בנוסף תורמות למיגור התופעות הבלתי רצויות של תלונות ודרישות בזכות תיאום הציפיות והשקיפות שהן יוצרות.

 

למשרדנו ניסיון רב בהעברת הדרכות והרצאות במקומות עבודה בנושאים הבאים:

Papers

הליך קליטה מסודר לעבודה

Woman Working Outdoors

הגנה על פרטיות במקום העבודה

Work Presentation

מניעה וטיפול בהתעמרות והתנכלות

Classroom

החוק למניעת הטרדה מינית

Safe Working Environment

מניעת אפליה ויחס בלתי הוגן

Credit Assessment_2

הליך סיום עבודה מסודר

ההדרכות מותאמות לצרכי המעסיק, לגודל מקום העבודה, למדיניות והנהלים במקום העבודה ועוד.

ההדרכות יכולות להיעשות על ידי גורמים פנימיים בארגון בסיוע שלנו על ידי הכנת העובדים האחראים על כך בחברה והכוונה כיצד להעביר את המסר מהפן המשפטי שלהן.

 

הדרכות למניעת הטרדה מינית – החוק, משנת 1998, מטיל על המעסיק חובות שונות על מנת להקטין את ההיתכנות להטרדה מינית במקום העבודה ועל מנת לטפל בתלונה במקרה של הטרדה מינית או התנכלות על רקע תלונה כאמור.

 

מעבר לחובות הקבועות בחוק, אנו ממליצים להעביר לפחות פעם בשנה, הדרכה מסודרת לעובדי החברה בנושא מניעת הטרדה מינית, שתכלול הסבר אילו מעשים מהווים הטרדה מינית, כיצד ניתן להגיש תלונה על הטרדה מינית בחברה, מה יכולות להיות תוצאות הבירור ועוד.

הדרכות אלו הן על מנת למגר את התופעה של הטרדה מינית במקום העבודה ולהקטין את החשיפה של המעסיק לתביעות בגין כך שלא פעל כנדרש לספק לעובדיו סביבת עבודה בטוחה ונקיה מהטרדות.

בנוסף, אנחנו ממליצים על הוספת תקציר התקנון למניעת הטרדה מינית בקבלת עובד/ת להסכם העבודה.

 

עדכוני פסיקה וחקיקה:

אנחנו מאמינים שידע הוא כוח וכי מעסיק חייב להיות ער לשינויים התכופים בחקיקת העבודה. לכן משרדנו מקפיד להפיץ בין לקוחותינו עדכונים מקצועיים לגבי שינויי חקיקה ופסיקה בתחום משפט העבודה.

 

אנחנו כאן בשבילכם, דניאל חדש משרד עורכי דין - ההגנה הכי טובה בשבילך.

להזמנת הדרכה למקום העבודה ויצירת קשר:

תודה רבה, ניצור קשר בהקדם האפשרי