דיני עבודה - ייעוץ משפטי

Law Firm

פעילות משרדנו מוקדש לייצוג מעסיקים.

מבחינתנו מדובר באתגר מקצועי משמעותי שכן באקלים המשפטי הקיים, המעסיקים נתפסים (ולא תמיד בצדק) כצד החזק והעובד הוא זה שנתפס כצד החלש הזקוק להגנה מפני המעסיק.

אנו מאמינים כי מטרתו של הייעוץ המשפטי השוטף הוא להגן על האינטרסים הלגיטימיים של המעסיק לנהל את עסקו בהתאם לצרכיו, הבנתו ורצונו, תוך גמישות ניהולית וניהול סיכונים. לכן, אנו פועלים כל הזמן, למצוא למעסיקים, במסגרת הדין כמובן, פתרונות משפטיים יצירתיים לסיטואציות מורכבות וליידע אותו מה הסיכונים הקיימים בכל חלופה.

ייעוץ שוטף
ההון האנושי הוא ההון החשוב ביותר בכל ארגון ואין יום שמי שאמון על ניהול ההון האנושי בארגון לא נדרש לסוגיות שונות הקשורות בעובדים. לצורך כך, משרדנו זמין על מנת לספק מענה וייעוץ משפטי מידי. למשרדנו ניסיון רב שנים בליווי מעסיקים מענפים שונים במשק ובקיא בהסכמים הקיבוציים ובצווי ההרחבה הענפיים והכללים במשק. משרדנו מלווה גם מעסיקים בינלאומיים וער לצרכים השונים של הנהלות בחו"ל והתאמת פתרונות מקומיים לצרכים אלו.

 

על מנת לתת ללקוחותינו ייעוץ מלא בסוגיות נוספות הקשורות לדיני עבודה כגון, הגנת הפרטיות, אבטחת מידע, קניין רוחני, משפט מסחרי ומיסוי, משרדנו משתף פעולה עם משרדים מובילים בתחומים אלו, כך שלקוחותינו מקבלים ערך מקצועי נוסף.

 

הסדרה הוליסטית ומותאמת לצרכי הלקוח של הסכמים ונהלים  

לאחר פגישה עם הלקוח והבנת צרכיו, אנו מעמידים לטובת הלקוח סט של תבניות מסמכים לשימוש שוטף, המותאמות למקום העבודה, לדין החל על המעסיק לרבות צווי הרחבה.

בנוסף משרדנו משרדנו אמון על הכנת מסמכים רלבנטיים הקשורים לקבלת עובדים לעבודה, העסקתם וסיום העסקה. בכלל זה: הסכמי עבודה אישיים או הסכמים קיבוציים, תקנוני משמעת בעבודה, נהלי עבודה, תקנונים למניעת הטרדה מינית, תקנונים למניעת הטרדה התעמרות, הסכמי פרישה והסכמי סיום עבודה ועוד.

 

בנוסף משרדנו מכין עבור לקוחותיו הסכמים למתן שירותים מול קבלני שירות ומול קבלני כ"א, תוך הקפדה כי ההסכמים יספקו ללקוחותינו הגנה מלאה ככל האפשר למקרים של תביעות של עובד הקבלן נגד המעסיק וגם בראי של חקירה בזרוע האכיפה במשרד העבודה והרווחה.

אנחנו כאן בשבילכם, דניאל חדש משרד עורכי דין - ההגנה הכי טובה בשבילך.

דניאל חדש משרד עורכי דין - הגנה הכי טובה בשבילך

ליצירת קשר וקביעת פגישה

להתחלת התהליך והעבודה המשותפת, נשמח שתשאירו את הפרטים שלכם וניצור קשר בהקדם, לבחון את המקרה ולקבוע פגישה.

לעדכונים חשובים על בתחום דיני העבודה ופסיקות חדשות, הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו: